Děkujeme

Děkujeme všem organizátorům sbírek a občanům, kteří si vzpoměli na naše mazlíčky v útulku a obdarovali je pamlsky, jídlem, dekami a vším potřebným.

 

zsmladi

ZŠ Mládí nezklamalo a opět jelo bomby. Jejich sbírka byla bohatá natolik, že nám to skoro nevlezlo do auta. Moc děkujeme studentům, učitelům i rodičům této školy.

 

bafpet

 Dne 12.12.2018 nám dorazil sponzorský balíček od B&F výroba chovatelských potřeb, s.r.o. obsahující obojky, vodítka pro pejsky vyrobené z kůže, nylonů a lan. Rodinná firma B&F vznikla již v roce 1992 a dnes patří mezi největší výrobce kynologických potřeb v České republice. Za balíček děkujeme.

 

Dne 29.6.2018 byl předán útulku sponzorský dar na nákup materiálu za účelem oprav kotců. Tento dar byl předán p.profesorem Šelongem z gymnázia Orlová. Jedná se o výtěžek z blešího trhu, který organizovali žáci gymnázia. Dar se využil na nákup barev k nátěru kotců a psích boud. Za tento dar jim za nás a naše psíky moc a moc děkujeme!

 

Ve čtvrtek 8.3.2018 večer jsme vyzvedli z našeho krytého bazénu pamlsky pro psy,které tam během roku darovali návštěvníci.V barelu s dárečky byly také peníze -celkem 197,-kč za které tady koupíme sušené mléko pro štěňata. Chtěli bychom všem dárcům poděkovat...

 

Děkujeme ZŠ Mládí za organizaci sbírky pro náš útulek a zejména paní Mgr. Lence Pastirčákové, která to měla na starosti. Je pěkné vidět že je dnešní mládež vedena k tomu, aby pomáhala druhým.

zsmladi

 

Děkujeme společnosti Sectronmobil, že si vzpoměli na naše čtyřnohé kamarády a přivezli jim deky na zahřátí. Naši mazlíčci to ocení.

sectron

 

 

Tímto bychom rádi poděkovali všem, kteří si na pejsky vzpoměli (nejen o Vánocích) a přivezli nějakou dobrotu, deky nebo granulky.
Zde je pár fotek.Děkujeme i všem ostatním, kteří ale na fotkách nejsou.

Kromě provozu útulku pro psy zajišťuje SMO, městská akciová společnost Orlová také mnoho dalších činností, jako jsou provoz sportovních areálů, odpadové hospodářství, výroba a rozvod tepelné energie, údržbu místních komunikací...
jSMe Orlová
© 2017 SMO, městská akciová společnost Orlová - Útulek pro psy