Děkujeme

 

Děkujeme všem organizátorům sbírek a občanům, kteří si vzpoměli na naše mazlíčky v útulku a obdarovali je pamlsky, jídlem, dekami a vším potřebným.

 

DĚKUJEME NADAČNÍMI FONDU NEJEN SRDCEM​ A PRODEJNĚ SUPER ZOO​ (Frýdlant nad Ostravicí) A JEJÍM ZÁKAZNÍKŮM, kteří se podíleli na Vánoční sbírce krmiv a dek pro psí svěřence orlovského útulku. Psi si tak přilepšili o spoustu konzerv, kvalitních granulí, piškotů a jiných pamlsků. Také dostali deky a pelíšky vhodné zejména pro zimní období. Taktéž děkujeme paní MG, která k nám do útulku výtěžek ze sbírky přivezla.

Další úžasnou sbírku nám přivezly dvě milé slečny. Sbírky se zúčastnily týmy Msim a OM a další zaměstnanci OKIN BPS, rodina a přátelé. Děkujeme za naše pejsky za krásné a bohaté Vánoce.

ZŠ Karla Dvořáčka nezůstala pozadu a blýskla se skvělou sbírkou. Jejich sbírka obsahovala deky, pamlsky a hračky pro naše pejsky. Moc děkujeme studentům, učitelům i rodičům této školy.
ZŠ Mládí nezklamalo a opět jelo bomby. Jejich sbírka byla bohatá natolik, že nám to skoro nevlezlo do auta. Moc děkujeme studentům, učitelům i rodičům této školy.
Dne 12.12.2018 nám dorazil sponzorský balíček od B&F výroba chovatelských potřeb, s.r.o. obsahující obojky, vodítka pro pejsky vyrobené z kůže, nylonů a lan. Rodinná firma B&F vznikla již v roce 1992 a dnes patří mezi největší výrobce kynologických potřeb v České republice. Za balíček děkujeme.
Děkujeme za zaslaná vodítka, obojky, pamlsky a hračky. Tímto bychom chtěli moc poděkovat za tuto pomoc. Můžeme tak naplno s pejsky pracovat a venčit je. Procházky jsou pro pejsky opravdu důležité, jak pro jejich fyzickou pohodu ale i psychickou. Ohromné díky patří paní MD, která sbírku uspořádala. Dále děkujeme : Aleně Velišové , EK, MK, JK, MU a VD. Jstě skvělí.
Dne 29.6.2018 byl předán útulku sponzorský dar na nákup materiálu za účelem oprav kotců. Tento dar byl předán p.profesorem Šelongem z gymnázia Orlová. Jedná se o výtěžek z blešího trhu, který organizovali žáci gymnázia. Dar se využil na nákup barev k nátěru kotců a psích boud. Za tento dar jim za nás a naše psíky moc a moc děkujeme!
Ve čtvrtek 8.3.2018 večer jsme vyzvedli z našeho krytého bazénu pamlsky pro psy,které tam během roku darovali návštěvníci.V barelu s dárečky byly také peníze -celkem 197,-kč za které tady koupíme sušené mléko pro štěňata. Chtěli bychom všem dárcům poděkovat…
Děkujeme ZŠ Mládí za organizaci sbírky pro náš útulek a zejména paní Mgr. Lence Pastirčákové, která to měla na starosti. Je pěkné vidět že je dnešní mládež vedena k tomu, aby pomáhala druhým.
Děkujeme společnosti Sectronmobil, že si vzpoměli na naše čtyřnohé kamarády a přivezli jim deky na zahřátí. Naši mazlíčci to ocení.
Tímto bychom rádi poděkovali všem, kteří si na pejsky vzpoměli (nejen o Vánocích) a přivezli nějakou dobrotu, deky nebo granulky. Poděkování patří také paní LS z Rychvaldu za deky a pamlsky. Paní LS v Rychvaldu provozuje prodejnu krmiv. Zde je pár fotek. Děkujeme i všem ostatním, kteří ale na fotkách nejsou.
Útulek pro psy Orlová

V Zimném dole 868
Orlová-Lazy
735 11

Telefon
+420 596 511 606
Pouze pohotovostní mobil
+420 603 282 427

Útulek pro psy Orlová

V Zimném dole 868
Orlová-Lazy
735 11

Telefon
+420 596 511 606
Pouze pohotovostní mobil
+420 603 282 427