Děkujeme

 

Děkujeme všem organizátorům sbírek a občanům, kteří si vzpoměli na naše mazlíčky v útulku a obdarovali je pamlsky, jídlem, dekami a vším potřebným.

 

Děkujeme Báře, Lukášovi a Mirkovi za naše roztomilé pejsky, které obdarovali pamlsky.

Děkujeme dětem,rodičům a učitelkám z mateřské školky Lesní z Orlové-4, kteří uspořádali sbírku dek a pamlsků pro pejsky. Sbírku iniciovala a předala do útulku paní Miskovičová.

Děkujeme novomanželům JURDZINOVÝM, kteří 21.11.2019 přinesli do útulku pamlsky pro pejsky, které na své svatbě vybrali od svatebčanů. Jejich přání bylo, aby jim lidé nenosili „blbosti“ a ať raději nakoupí něco psíkům a oni to předají útulku.
Je to od novomanželů moc hezké, že i ve svůj VELKÝ DEN mysleli na opuštěné čtyřnohé kamarády. Novomanželům přejeme dlouhý život plný radosti a zážitků.

DĚKUJEME NADAČNÍMI FONDU NEJEN SRDCEM​ A PRODEJNĚ SUPER ZOO​ (Frýdlant nad Ostravicí) A JEJÍM ZÁKAZNÍKŮM, kteří se podíleli na Vánoční sbírce krmiv a dek pro psí svěřence orlovského útulku. Psi si tak přilepšili o spoustu konzerv, kvalitních granulí, piškotů a jiných pamlsků. Také dostali deky a pelíšky vhodné zejména pro zimní období. Taktéž děkujeme paní MG, která k nám do útulku výtěžek ze sbírky přivezla.

Další úžasnou sbírku nám přivezly dvě milé slečny. Sbírky se zúčastnily týmy Msim a OM a další zaměstnanci OKIN BPS, rodina a přátelé. Děkujeme za naše pejsky za krásné a bohaté Vánoce.

ZŠ Karla Dvořáčka nezůstala pozadu a blýskla se skvělou sbírkou. Jejich sbírka obsahovala deky, pamlsky a hračky pro naše pejsky. Moc děkujeme studentům, učitelům i rodičům této školy.
ZŠ Mládí nezklamalo a opět jelo bomby. Jejich sbírka byla bohatá natolik, že nám to skoro nevlezlo do auta. Moc děkujeme studentům, učitelům i rodičům této školy.
Dne 12.12.2018 nám dorazil sponzorský balíček od B&F výroba chovatelských potřeb, s.r.o. obsahující obojky, vodítka pro pejsky vyrobené z kůže, nylonů a lan. Rodinná firma B&F vznikla již v roce 1992 a dnes patří mezi největší výrobce kynologických potřeb v České republice. Za balíček děkujeme.
Děkujeme za zaslaná vodítka, obojky, pamlsky a hračky. Tímto bychom chtěli moc poděkovat za tuto pomoc. Můžeme tak naplno s pejsky pracovat a venčit je. Procházky jsou pro pejsky opravdu důležité, jak pro jejich fyzickou pohodu ale i psychickou. Ohromné díky patří paní MD, která sbírku uspořádala. Dále děkujeme : Aleně Velišové , EK, MK, JK, MU a VD. Jstě skvělí.
Dne 29.6.2018 byl předán útulku sponzorský dar na nákup materiálu za účelem oprav kotců. Tento dar byl předán p.profesorem Šelongem z gymnázia Orlová. Jedná se o výtěžek z blešího trhu, který organizovali žáci gymnázia. Dar se využil na nákup barev k nátěru kotců a psích boud. Za tento dar jim za nás a naše psíky moc a moc děkujeme!
Ve čtvrtek 8.3.2018 večer jsme vyzvedli z našeho krytého bazénu pamlsky pro psy,které tam během roku darovali návštěvníci.V barelu s dárečky byly také peníze -celkem 197,-kč za které tady koupíme sušené mléko pro štěňata. Chtěli bychom všem dárcům poděkovat…
Děkujeme ZŠ Mládí za organizaci sbírky pro náš útulek a zejména paní Mgr. Lence Pastirčákové, která to měla na starosti. Je pěkné vidět že je dnešní mládež vedena k tomu, aby pomáhala druhým.
Děkujeme společnosti Sectronmobil, že si vzpoměli na naše čtyřnohé kamarády a přivezli jim deky na zahřátí. Naši mazlíčci to ocení.
Tímto bychom rádi poděkovali všem, kteří si na pejsky vzpoměli (nejen o Vánocích) a přivezli nějakou dobrotu, deky nebo granulky. Poděkování patří také paní LS z Rychvaldu za deky a pamlsky. Paní LS v Rychvaldu provozuje prodejnu krmiv. Zde je pár fotek. Děkujeme i všem ostatním, kteří ale na fotkách nejsou.
Útulek pro psy Orlová

V Zimném dole 868
Orlová-Lazy
735 11

Telefon
+420 596 511 606
Pouze pohotovostní mobil
+420 603 282 427

Útulek pro psy Orlová

V Zimném dole 868
Orlová-Lazy
735 11

Telefon
+420 596 511 606
Pouze pohotovostní mobil
+420 603 282 427