Výstavy a soutěže

 

Dobrovolníci zpestřují pobyt pejskům tím, že je berou na výstavy a soutěže…

 

Šenovská Tlapka 2018

Dobrovolnice Adriana Janíková, se zúčastnila se psem Rexem ev.č. 47, který je umístěn v orlovském útulku a nabízen k adopci, výstavy psů kříženců a psů pez PP – Šenovská tlapka 2018, pořádané ZKO Šenov. Na výstavě byl Rex posuzován kvalifikovanou rozhodčí v kategorii maxi kříženec pes, ve které si vedl velmi dobře a zpočátku byl velkým favoritem. Při posuzování chůze a souhry psa s pánem, však Rex projevil svou hravou povahu a začal radostně poskakovat, což se mu stalo osudným a neumístil se v hlavních cenových stupních ale získal od paní rozhodčí krásné první místo za originalitu a sympatie. Rex byl po celou dobu výstavy výborným psím parťákem, zvládl v pohodě cestu autem, přátelil se jak s ostatními psy z výstavy tak i s tříletou dcerou jeho vystavovatelky. Pejsek je stále v útulku nabízen k adopci.

Šenovská Tlapka 2016

Dne 16.4.2016 se naše dobrovolnice účastnily vořiškiády šenovské tlapky. Vystavovanými byli Džamir a Dora. Když jsme ráno pro pejsky přijeli, myslely jsme že to bude katastrifa. Byly to uplně torpéda a dost dlouho dobu trvalo než se zklidnily. Nakonec se podařilo. Letošní výstava byla trochu zdlouhavá, byly zde poprvé posudkové listy a vše probíhalo ve stylu oficiální výstavy. Džamir byl ze všeho trochu vyjukaný a s každým psem si chtěl hned hrát. Také v klidu nepostál až na pár chvilek :-)… Když jsme měli ukázat chůzi tak nešel ale poskakoval, což všechny pobavilo, ale na postup to nebylo. Další na řadu přišla Dorka, ta byla naprosto úžasná. Předvedla prvotřídní chůzi i moc pěkný postoj.
A za to si vyhrála krásné 3.MÍSTO
Moc za tuto akci děkujem a těšíme se příští rok.

XX. ročník výstavy spolkové a klubové činnosti

Dne 5.11.2015 se naše dobrovolnice zúčastnily této výstavy. Prezentovaly náš utulek a pejsky. Pejsci byly moc hodní a děti nadšené 🙂 Děkujeme všem co přišli pejskům přispět nějakými dobrotkami nebo dekami.

Den psích nadějí – Ostrava – 2015

3.10.2015 – Tato akce proběhla na Slezskoostravském Hradě. Na akci byli Jessy a Black. Na akci jsme se letos připravili v podobě prezentace na počítači, kde byli prezenování pejsci v utulku které jse vzít nemohli. Jessy byla jako vždy skvělá. Hodná přátelská. Black byl také skvělý, s každým psem se musel seznámit a chtěl si s každým hrát. Celkový den byl vělice vydařený. Podařilo se nám dát Jessynku do nové rodiny. 🙂 I na Blacka byli zájemci, bohužel ne každý ho ale zvládne. Snad se i na něj usměje štěstí. Na závěr jsme pak ještě povídali o pejscích. A když už jsme byli na odchodu, dostali jsme spostu dárků v podobě pamlsků,piškotů, konzerv. Moc děkujeme a už se těšíme příští rok.

Štěkni si o pohár – 2015

19.9.2015 – Dnes jsme vystavovali v Ostravě Komenského parku. Tuto výstavu zorganizovali supr lidičky z Pomocná křídla Anka. Na akci byli Arnold a Jessy. Na tuto výstavu jsme snad jako na první přijeli včas, dokonce o hodinu dřív 🙂 a tak jsme si obhlíželi konkurenci. Pak přišly zápisy a hned vystavování.Tato výstava byla krapek jiná než jsme zvyklí ale i tak to bylo super. Vystavovalo se ve 2 kruzích najednou, kruh se dělal jen v chůzi. Jessy šla úplně ukázkově. Netahala neskákala, prostě pohoda. Arnold se také předvedl velice hezky. Moc šanci jsem mu ale nedávala jelikož nechtěl vydržet ve výstavním postoji. Na konci výstavy přišlo vyhlášení. K našemu velkému překvapení si Jessy i Arnold vyhráli krásné 3. místo 🙂 A útulek tak získal krásné 2 poháry a stuhu. Také bychom chtěli všem poděkovat za krásné dary v podobě granulí a vzorků granulí, moc děkujeme…Příští rok jsme tam zas 😉

Šenovská Tlapka 2015

25.4.2015 se v Šenově konala vořiškiáda které jsme se letos zúčastnily už po páté. Počasí nám přálo a i nálada byla super. Vystavovanými byli Piko, Žofie a Filuta. Jako první byl vystavován Piko. Byl v katgorii kde byli jen on a ještě jeden pejsek. Byli jsme rádi, hned jsme věděli že Piko bude 2. A taky že jo. Vyhrál 2.MÍSTO. Další byl na řadě Filuta. Zde už nás bylo více. Musím říct, že na to jak na vodítku táhne tak šel v kruhu opravdu vzorně a předvedl prvotřídní výstavní postoj. Za to si vyhrál krásné 3.MÍSTO. Další byla vystavována Žofka. I ta šla velice krásně , bohužel se jí ale nepovedl postoj a neumístila se. Po krátké pauze jsme ještě dostali příležitost pejsky prezentovat. Dost lidí se pak o hafany zajímalo a jsme za to moc rádi.

Útulek pro psy Orlová

V Zimném dole 868
Orlová-Lazy
735 11

Telefon
+420 596 511 606
Pouze pohotovostní mobil
+420 603 282 427

Útulek pro psy Orlová

V Zimném dole 868
Orlová-Lazy
735 11

Telefon
+420 596 511 606
Pouze pohotovostní mobil
+420 603 282 427